Nebušice - Libuš 1:0 (0:0) - 18.05.2019 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Nebušice - Libuš 1:0 (0:0)  |  18.05.2019

TJ Sokol Nebušice – SK Libuš   1:0 (0:0)

Hráno:      18.05.2019 17:00
Hřiště:      Nebušice – tráva
Sestava:   Tůma – Voženílek, Hartl( 68' Pergler), Krejča (87' Karban T.), Sobotka – Šupina – Nekola,
  Gabriel (56' Karban J.), Stuchlík, Ivančo (45' Lebl, (83' Vašek)) – Havlák
Branky:    68' 1:0
ŽK:    Voženílek, Stuchlík, Nekola
ČK:    Nekola
 

Opět jsme odehráli náš klasický venkovní zápas. Bohužel na venkovních hřištích se nám tuto sezónu moc nedaří a potvrdili jsme to i v Nebušicích. Domácí, kteří bojují o záchranu v soutěži, pro tři body udělali maximum, jak na hřišti, tak i v zákulisí. Fotbal trpěl z obou stran, tak se spíš hrálo více bojovně a místo kombinací převažovali dlouhé nakopávané míče. Tato hra nám moc nesvědčí, ale přesto jsme měli více ze hry, ale to je nám úplně nanic, když se nedostaneme do zakončení. Naše největší šance dnes byly jen po standardních situacích, asi tu největší spálil Krejča a Šupina. Domácí ovšem měli též několik nebezpečných akcí, ale též s chabou koncovkou. Naopak v důrazu nás domácí předčili, když se jim podařilo zranit tři naše hráče (Ivančo, Gabriel, Hartl) – za tyto zákroky však nedostali ani žlutý kartónek.

Paradoxně jsme inkasovali po našem rohovém kopu, když nám domácí okamžitě vyrazili do brejku a po naší individuální chybě v bránění padl rozhodující gól. Za pár minut uviděl Nekola druhou žlutou a šel předčasně do sprch. I v deseti jsme se snažili, ale naše zakončení bylo dnes úplně jalové a po dvaceti vteřinách nastavení (kvůli ošetřování se nehrálo zhruba asi 6minut) přišel konečný hvizd a s tím další naše porážka.

Domácí si dnes tři body opravdu vydřeli i za podpory trojice arbitrů, ale my si za svůj výkon snad vyhrát ani nezasloužili. Další utkání odehrajeme v neděli 26.5. od 17:00 na hřišti Aritmy.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šupina;   2. Voženílek;   3­. Krejča


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš