Libuš - D. Počernice 8:0 (4:0) - 02.11.2019 - Mladší dorost

Články > Mladší dorost > Libuš - D. Počernice 8:0 (4:0)  |  02.11.2019

SK Libuš – Sokol Dolní Počernice   8:0 (4:0)

Hráno:      02.11.2019 14:15
Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Matěj – Ondra P., Abdi, Alf, Menďas (Jirka) – David (Ondra H.), Michis, Petr, Hop (Tomáš) -
  Žeňa – Luky
Branky:    Luky (Petr), Luky, Luky (Hop), Luky (Hop), David (Alf), Tomáš (Luky), Luky (Hop), Michis
 

V dalším kole jsme doma přivítali tým z Dolních Počernic. Zápas nechci moc hodnotit, protože náš předvedený výkon neodpovídá výsledku.

Vždy je hezké vyhrát větším rozdílem, ale na druhou stranu musím mít ze zápasu radost a vědět, že jsem udělal pro tým a vítězství, co jsem jen mohl!! Celý zápas musím odehrát v maximálním nasazení a v maximálním tempu! Nekoukat na výsledek a hrát pořád naplno, to jediné nás může posouvat ke zlepšení a to dnes bohužel neplatilo. Za stavu 3:0 bylo na nás vidět velké uspokojení a malá ochota dále v zápase tvrdě pracovat…

S kluky zápas probereme a znovu jim vysvětlíme, co a jak chceme hrát! Věřím, že si nikdo s kluků nemyslí, že je nějaká velká hvězda a že nemusí pracovat pro tým a jestli ano, tak se s ním rozloučíme… U nás je na prvním místě tým a týmová hra, na tom nic nehodláme měnit!! Trochu kritiky do vlastních řad nikomu neublíží :-)
Jinak musím pogratulovat Lukymu k pěti brankám v zápase a popřát Danovi s Ondrou P. brzké uzdravení.

Jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!! Znovu i dnes jsme se přesvědčili, že se ještě pořád máme co učit, ale hlavně se chceme pořád zlepšovat!!!


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš