Zlíchov - Libuš 3:1 (2:1) - 24.09.2022 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Zlíchov - Libuš 3:1 (2:1)  |  24.09.2022

FK Zlíchov 1914 – SK Libuš   3:1 (2:1)

Hráno:       24.09.2022 10:15
Hřiště:       Zlíchov – tráva
Sestava:    Bouška – Čížek, Šenk, Růžička Fr., Růžička Fil. – Stuchlík (24' Brettschneider), Beneš,
   Vrzal – Lebl (68' Sobotka), Nekola (81' Šupina), Klimeš
Branky:     2' 1:0 (p.k.), 9' 2:0, 36' 2:1 Nekola, 72' 3:1
ŽK:              Čížek
 

Vstup do zápasu byl doslova katastrofální. Nejdříve hned v první minutě pomalá malá domů a následný střet Boušky s domácím útočníkem znamenal pokutový kop, který domácí proměnili a šli do vedení. V deváté minutě se navíc nádherně trefil do šibenice z 23m domácí hráč a bylo 2:0. Naštěstí jsme se i my postupně dostávali do zápasu a domácí se již do šancí nedostávali a když jo, tak Bouška v naší brance vše pochytal. Naše akce byly více a více nebezpečnější, až v třicátéšesté minutě vysunul Brettschneider kolmicí Klimeše, jehož sraženou nahrávku uklidil do prázdné branky Nekola a vrátil nás do hry. Do poločasu se nám však vyrovnat nepodařilo, i když nějaké náznaky šancí byly.

Druhý poločas probíhal stejně, jak konec poločasu prvního. Domácí měli malinko více ze hry a my se snažili zlobit z rychlých brejků. Po jednom z nich, kdy Nekola běžel od půlky sám na brankáře, ten jeho střelu vyrazil před Vrzala, který si ještě míč maličko potáhl do středu hřiště na levou nohu, ale bohužel jeho střela orazítkovala pouze tyč domácí branky. Dál bylo o vzruch postaráno na obou stranách, ale bez brankového efektu.

Až v sedmdesátédruhé minutě přišlo rozuzlení utkání, na kterém se však bohužel podílel HR a hlavně AR1. Sobotka vypíchl míč před velkým vápnem domácímu stoperovi, míč se dostal k Benešovi, který byl před pokutovým územím lehce faulován, míč mu utekl na dlouhou nohu a brankář domácích stačil míč z nohy Beneše sebrat. Faul se však nepískal, ani na nás, ani na domácího brankáře (najednou přiběhl AR1 k naší střídačce, aby jsme tento verdikt nekomentovali směrem k HR, v tu chvíli byl skoro 30m mimo svůj prostor – situace nevídaná vše v nepřerušené hře, ten člověk byl buď moc namotivován, nebo se úplně pomátl), který asi po 30sec!!!, kdy měl stále míč v držení, vykopl na naší polovinu a zřejmě po jasné offsidové situaci, kterou však neměl kdo sledovat, padl rozhodující gól utkání. Koho fotbal zajímá koukněte na Youtube Zlíchov – Libuš 72. min., stojí to za to. Tato situace nás dost rozhodila, ale i HR, který branku uznal a v dalším průběhu utkání byla jeho nervozita znatelná.

My jsme se snažili ještě s výsledkem něco udělat, ale naše možnosti skončily nevyužity, když jednou domácí vyhlavičkovali míč z brankové čáry. Další porážka, ale až na prvních patnáct minut po celkem dobrém výkonu. Bohužel se propadáme v tabulce a hlavně se obrovsky trápíme v koncovce, ale to je stále dokola.
Další zápas odehrajeme v sobotu 1.10. od 10:15 na domácím stadiónu proti silnému mužstvu Zbraslavi.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Nekola;   2. Růžička Fr.;   3. Šenk


Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš