SK Libuš - US Praha 3:4 (1:2) - 05.08.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > SK Libuš - US Praha 3:4 (1:2)  |  05.08.2023


SK Libuš – SK Uhelné sklady   3:4 (1:2)

Hráno:        05.08.2023 10:15
Hřiště:       Libuš – tráva
Sestava:     Kořínek – Kocourek, Růžička Fr., Dorazil, Sobotka – Stuchlík (61' Lhota) – Nekola (76' Calta),
    Davizi, Beneš, Klimeš – Havlák (61' Chum)
Branky:     13' 0:1, 18' 0:2, 43' 1:2 Klimeš, 56' 1:3, 70' 2:3 Klimeš, 80' 2:4, 87' 3:4 Chum
ŽK:              ­ Stuchlík

První mistrovské utkání nové sezóny jsme výsledkově nezvládli, ale za předvedený výkon, hlavně ve druhém poločase, se nemusíme stydět.

Začátek utkání vyšel lépe nám a byli jsme daleko více aktivní než soupeř. Ten se však celkem brzy oklepal a začal být tím lepším týmem. Ve třinácté minutě jsme nešťastně inkasovali, i když brance předcházel dost jasný offside, který ovšem AR1 nepostřehl. Druhá branka padla po dlouhém centru a podběhnutí míče našeho bránícího hráče a naopak skvělým zakončením hráče hostů.

Díky velmi dobré práci naší defenzivy se stav neměnil, protože jsme směrem dopředu v této době byli úplně neškodní. Naštěstí se nám povedlo ke konci poločasu zvednout hlavy a po centru Havláka se střelecky prosadil Klimeš. Ještě do konce poločasu jsme měli možnost stav utkání srovnat, ale to se nám nepovedlo.

Nástup do druhého poločasu byl z naší strany velmi dobrý a hned po dvou minutách zahodil Nekola jasnou tutovku, i když zákrok hostujícího brankáře byl famózní. V 56. minutě přišel první brejk hostů a hned jsme bohužel inkasovali po velmi povedené střele k tyči. Dál jsme nevěšeli hlavy a tlačili hosty více a více, až se povedlo po Kocourkově centru snížit opět Klimešovi. Vyrovnání viselo doslova na vlásku a Klimešovu tutovku opět skvěle vychytal hostující brankář. Nedáš – dostaneš stále funguje a tak hosté šli opět do dvougólového vedení po naší chybě v rozehrávce a naopak nádherné střele zpoza šestnáctky přímo do šibenice. Tři minuty před koncem normální hrací doby se nám podařilo opět snížit, když po Dorazilovo střele se dostal k teči Chum a svým prvním gólem v dresu A týmu nám dal opět naději. Největší možnost na vyrovnání měl brankář Kořínek, který se posunul do soupeřova vápna při zahrání rohového kopu. Nejdříve Lhotův kop hosté odvrátili na další roh, ke kterému se osamocený Kořínek dostal, ale jeho prudká střela hlavou šla bohužel o pár decimetrů nad hostující svatyni.

Zápas sice skončil naší porážkou, ale za předvedený výkon jsme si aspoň remízu určitě zasloužili. Další utkání odehrajeme v neděli 13.8. od 17:0 na hřišti Bohnic.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Klimeš;   2. Dorazil;   3. Chum, Růžička Fr.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš