Bohnice - Libuš 0:3 (0:1) - 13.08.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Bohnice - Libuš 0:3 (0:1)  |  13.08.2023


TJ Slovan Bohnice – SK Libuš   0:3 (0:1)

Hráno:        13.08.2023 17:00
Hřiště:       Bohnice – tráva
Sestava:     Kořínek – Calta, Šenk, Dorazil, Sobotka – Stuchlík (89' Ondráček) – Nekola (75' Vašek), Lhota
    (57' Havlák), Davizi, Klimeš – Chum
Branky:     13' 0:1 Chum, 58' 0:2 Havlák (p.k.), 77' 0:3 Calta
ŽK:              ­ Nekola, Stuchlík

Do utkání jsme vstupovali opět ve zcela jiné sestavě, protože bylo opět šest hráčů mimo, ale i nově poskládaná obrana to nakonec zvládla.

Svižný nástup do utkání z obou stran a hned ve třinácté minutě po nahrávce Nekoly se trefil dnes velmi dobře hrající Chum. Poté už více kralovali domácí a svou agresivitou a rychlostí nás přitlačili na vlastní polovinu. Šance však byly na obou stranách. Domácím dokonce dvakrát pomohla tyč, ale nebezpečno bylo hlavně před naší brankou. Na poslední chvíli jsme stačili většinu věcí uhasit o ostatní se postaral skvělý Kořínek a nepřesná koncovka domácích.

Do druhého poločasu jsme se dál chtěli držet stanovené taktiky s tím, že budeme více aktivní směrem dopředu. To se nám dá se říci povedlo na 100%, i když domácí opět zahodili několik brankových možností. Zřejmě rozhodující moment přišel v 58. minutě, kdy po přímém kopu Stuchlíka prodloužil Dorazil hlavou a domácí obránce plácl do míče rukou, pokutový kop proměnil Havlák, který byl poprvé v kontaktu s míčem. Branka nás uklidnila, ale domácí určitě byli neustále nebezpeční. Postupem času, však každý náš brejk byl hodně nebezpečný a dvěma zákroky se předvedl i domácí brankář. V 77. minutě se nám povedla superakce po pravé straně, kdy si Calta vyměnil dvakrát míč s Vaškem a ostrou ranou na přední tyč vstřelil náš třetí gól a svůj první v A týmu. GRATULUJEME!!!

Poslední minuty jsme hrozili nejvíce po průnicích neúnavného Chuma, ale další branku jsme již nepřidali a naštěstí se to nepovedlo ani domácím a tak si odvážíme důležité tři body.
Další zápas odehrajeme v sobotu 19.8. od 10:15 na domácím hřišti proti velmi silnému mužstvu Kbel.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Kořínek;   2. Chum;   3. Calta, Stuchlík.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš