Řeporyje - Libuš 2:2 (2:1) - 26.08.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Řeporyje - Libuš 2:2 (2:1)  |  26.08.2023


FK Řeporyje – SK Libuš   2:2 (2:1)

Hráno:        26.08.2023 17:00
Hřiště:       Řeporyje – tráva
Sestava:     Kořínek – Šenk, Růžička D., Dorazil, Sobotka – Davizi (60' Havlák), Beneš, Růžička D.
    (38' Lebl) – Nekola (82' Stuchlík), Chum, Klimeš
Branky:     12' 0:1 Klimeš, 21' 1:1, 35' 2:1, 65' 2:2 Havlák
ŽK:              ­Nekola, Stuchlík
ČK:              Domácí 73' a 90+2' – 90+3' Stuchlík

Od začátku utkání se obě mužstva pustila do aktivity a tak se hrál celkem zajímavý fotbal. Postupně však přebírali otěže hry do rukou domácí. Nám se však povedla hezká akce po pravé straně, kde pronikl Nekola a nádherně našel nabíhajícího Klimeše a ten nás poslal do vedení. To nás až moc uklidnilo a na hřišti byli páni pouze domácí, kteří nás začali přehrávat ve všech směrech. Alespoň, že fungovala defenzíva v čele s Kořínkem v naší bráně.

V jednadvacáté minutě domácí vyrovnali, když Kořínek vyrazil prudkou střelu, ale na dorážku byl již krátký. Dál jsme hráli bojácně a nepřesně. Navíc v pětatřicáté minutě po dlouhém míči do našeho pokutového území přišla velká chyba v naší defenzivě a domácí se prosadili hlavou podruhé. Za chvíli na to se zranil David Růžička, který do té doby patřil mezi ty naše lepší hráče. Naštěstí střídající Lebl ho plně nahradil a do konce se mu podařilo i vyrovnat, bohužel však branka neplatila pro postavení mimo hru.

Druhý poločas byl z našeho pohledu o něčem jiném. Hlavně jsme zvýšili pohyb a začali i lépe kombinovat. Nejdříve předvedli nádhernou akci Chum s Klimešem, ale jeho střelu skvěle zneškodnil domácí brankář. Po hodině hry šel na hřiště Havlák, my malinko přeskupili řady a domácí se měli co ohánět, aby zabraňovali našim atakům. V šedesátépáté minutě přišlo vyrovnání asi po nejhezčí akci zápasu, kdy Růžička Fr. rozehrál do Nekoly, ten si vyměnil míč s Klimešem a nádherným centrem našel na přední tyči nabíhajícího Havláka, který svoji střelu hlavou zavěsil pod břevno domácí svatyně.

Dál jsme byli aktivní a jen nepochopitelný verdikt AR2 nám sebral třetí gól, kdy Chum přebral míč před domácím obráncem a své sólo skvěle proměnil, ale mával se offside!!! V sedmdesátétřetí minutě šli domácí do deseti, když po faulu na Nekolu viděl domácí hráč druhou žlutou kartu. To nám však moc nepomohlo a naopak domácí nakoplo a tak se hra srovnala a hrálo se nahoru – dolu. Konec byl hektický a obě mužstva chtěla vyhrát.

Již v nastaveném čase během několika vteřin viděl další domácí hráč dvě žluté za řečnění a my kopali z pravé strany přímý volný kop. Stuchlíkův centr však domácí odvrátili a mohli vyrazit do protiútoku, který se snažil Stuchlík přerušit, ale nakonec byl z toho nešťastný faul loktem a další červená karta, tentokrát pro nás.

Tím byl vlastně zápas ukončen. Zápas dvou rozdílných poločasů skončil zřejmě spravedlivou remízou.
Další zápas odehrajeme v sobotu 2.9. od 10:15 na našem stadiónu proti mužstvu Raptors Praha.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Klimeš;   2. Nekola;   3. Růžička Fr., Havlák.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš