Modřany - Libuš 3:2 (3:0) - 09.09.2023 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Modřany - Libuš 3:2 (3:0)  |  09.09.2023


SK Modřany – SK Libuš   3:2 (3:0)

Hráno:        09.09.2023 10:15
Hřiště:       Modřany – tráva
Sestava:     Kořínek – Kocourek, Růžička Fr., Dorazil, Sobotka (46' Nekola) – Růžička D. (66' Davizi),
    Beneš, Lebl – Calta, Chum (46' Havlák), Klimeš
Branky:        25' 1:0 (p.k.), 43' 2:0, 45' 3:0, 50' 3:1 Nekola, 82' 3:2 Dorazil
ŽK:              Nekola

Prvních deset minut utkání se hrála vyrovnaná partie, asi i s naší lehkou převahou. Postupně jsme však začali vyklízet pole a umožnili domácím, aby nás dostali pod tlak. Zcela nepochopitelně jsme zalezli až před naše pokutové území a tam se snažili odolávat nájezdům domácího týmu. Fungovalo to do pětadvacáté minuty, kdy přišla hodně přísně pískaná penalta po údajném faulu našeho brankáře a domácí šli do vedení.

Dál pokračoval náš strach hrát fotbal a domácí byli lepším týmem. My jsme se občas pokusili o něco, jako zteč domácí svatyně, ale bez úspěchu, jen při průniku Lebla do pokutového území měli domácí štěstí, že pan rozhodčí obranný zákrok neposoudil, jako faul. Pak přišli dvě poslední hrůzostrašné minuty prvního poločasu. Nejdříve po dlouhém výkopu brankáře prohrajeme souboj a další hráč je zcela nebráněn a inkasujeme podruhé. Poté propadneme po autovém vhazování a domácí hráč si v klidu projde mezi našimi bránícími hráči a prohráváme o tři branky.

Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny, malinko promíchali sestavou a hlavně apelovali na hráče, aby se přestali bát hrát fotbal. Úvod nám vyšel náramně a hned po pěti minutách se trefil Nekola po akci Calty a následném centru Klimeše. Najednou jsme začali domácí přehrávat a hned se začal hrát fotbal, který určitě přítomné fanoušky pobavil. Naše šance na další snížení stavu zhatil dvěma skvostnými zákroky domácí brankář, který nejdříve vytáhl ze šibenice střelu Lebla zpoza vápna a za pár chvil i Kocourkovu dělovku ze strany. Náš brankář se též nenudil a tak se bylo nač koukat.

Osm minut před koncem se nám povedlo snížit na rozdíl jednoho gólu, kdy se k odraženému míči ve vápně dostal Dorazil a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Konec byl dost hektický a dokonce se nám podařilo vyrovnat, ale naší radost zhatil svoji obrovskou hrubkou AR1, který odmával Leblovi offside, který však po zhlédnutí videozáznamu vůbec v postavení mimo hru nebyl a to dost prokazatelně.

Bohužel i sudí jsou jen lidé a chyby prostě patří k fotbalu a tak po našem zpackaném konci prvního poločasu odjíždíme bez bodu.
Další zápas odehrajeme v sobotu 16.9. od 10:15 na našem stadiónu, kdy přivítáme mužstvo Přední Kopaniny „B“.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Lebl;   2. Nekola;   3. Beneš, Havlák.

Tisknout | Sdílet na Facebook

© SK Libuš