Rozpis zápasů

A2B - muži A - 1. A třída, skupina B - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 06. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Uhelné sklady  Libuš - tráva 5:1
 13. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 1:5
 20. 08. So  10:15  SK Libuš  Spartak Kbely  Libuš - tráva 1:3
 27. 08. So  17:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva 0:3
 03. 09. So  10:15  SK Libuš  Prague Raptors FC  Libuš - tráva 1:2
 11. 09. Ne  17:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:1
 14. 09. St  17:00  SK Libuš  FK Dukla JM  II. kolo poháru PFS 3:4
 17. 09. So  10:15  SK Libuš  FC Př. Kopanina B  Libuš - tráva 0:4
 24. 09. So  10:15  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 3:1
 01. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:6
 09. 10. Ne  16:00  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 1:4
 15. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:2
 22. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha B  Libuš - tráva 3:0
 29. 10. So  15:30  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 2:0
 12. 11. So  14:00  FC Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Vyšehrad - UMT 0:3
 17. 11. Čt  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Radotín - UMT 1:3

A4B - muži B - 2. třída, skupina B - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 28. 08. Ne  17:00  SK Třeboradice B  SK Libuš B  Třeboradice - tráva 5:1
 31. 08. St  18:00  SK Libuš B  FK Union Strašnice B  Libuš - tráva 3:3
 03. 09. So  13:00  SK Libuš B  Sokol Královice B  Libuš - tráva 1:4
 10. 09. So  14:00  TJ Sokol Troja B  SK Libuš B  Troja - tráva 4:2
 17. 09. So  13:00  SK Libuš B  SK Meteor Kačerov  Libuš - tráva 0:0
 25. 09. Ne  16:30  SK Dolní Chabry B  SK Libuš B  Chabry - tráva 3:0
 01. 10. So  13:00  SK Libuš B  FK Zlíchov 1914 B  Libuš - tráva 3:7
 08. 10. So  14:15  SK Libuš B  Slovan Kunratice B  Libuš - tráva 3:1
 15. 10. So  16:00  Prague Raptors FC B  SK Libuš B  Zličín - tráva 5:2
 22. 10. So  14:00  SK Libuš B  TJ Praga B  Libuš - tráva 2:7
 28. 10. Pá  10:30  Sokol D. Počernice B  SK Libuš B  D. Počernice - tráva 1:3

C3B - divize staršího dorostu - skupina B - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 06. 08. So  13:00  SK Libuš  Neratovice - Byškovice  Libuš - tráva 1:1
 13. 08. So  13:00  SK Libuš  FK Ústí n/Labem  Libuš - tráva 1:6
 20. 08. So  10:30  FK Teplice B  SK Libuš  Ledvice - tráva 3:3
 27. 08. So  10:00  SK Libuš  FK Dukla Praha B  Libuš - tráva 2:1
 03. 09. So  10:00  FK Baník Sokolov  SK Libuš  Sokolov - UMT 1:0
 10. 09. So  10:00  SK Libuš  FK Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva 5:2
 17. 09. So  10:00  FK Baník Most-Souš  SK Libuš  areál FSJM - tráva 0:3
 25. 09. Ne  10:00  Slavia Karlovy Vary  SK Libuš  Drahovice - UMT 2:0
 02. 10. Ne  11:00  SK Libuš  FK Arsenal Česká Lípa  Libuš - tráva 2:4
 08. 10. So  11:00  SK Benešeov  SK Libuš  Benešov - tráva/UMT 0:3
 15. 10. So  13:00  SK Libuš  FC Chomutov  Libuš - tráva 2:3
 22. 10. So  10:15  FŠ Litvínov  SK Libuš  Lomská - tráva 5:2
 28. 10. Pá  11:00  SK Libuš  FK Roudnice n/Labem  Libuš - tráva 0:3
 05. 11. So  10:00  FC S&B Vlašim  SK Libuš  Na Lukách - UMT/tráva 6:5
 12. 11. So  11:00  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva 2:1

D3B - divize mladšího dorostu - skupina B - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 06. 08. So  15:15  SK Libuš  Neratovice - Byškovice  Libuš - tráva 0:8
 13. 08. So  15:15  SK Libuš  FK Ústí n/Labem  Libuš - tráva 0:12
 20. 08. So  12:45  FK Teplice B  SK Libuš  Ledvice - tráva 9:2
 27. 08. So  12:15  SK Libuš  FK Dukla Praha B  Libuš - tráva 0:18
 03. 09. So  12:15  FK Baník Sokolov  SK Libuš  Sokolov - UMT 18:1
 10. 09. So  12:15  SK Libuš  FK Meteor Praha VIII B  Libuš - tráva 1:7
 17. 09. So  12:15  FK Baník Most-Souš  SK Libuš  areál FSJM - tráva 12:1
 25. 09. Ne  12:15  Slavia Karlovy Vary  SK Libuš  Drahovice - UMT 3:1
 02. 10. Ne  13:15  SK Libuš  FK Arsenal Česká Lípa  Libuš - tráva 2:0
 08. 10. So  13:15  SK Benešeov  SK Libuš  Benešov - tráva/UMT 3:0
 15. 10. So  15:15  SK Libuš  FC Chomutov  Libuš - tráva 0:7
 22. 10. So  12:30  FŠ Litvínov  SK Libuš  Lomská - tráva 1:1
 28. 10. Pá  13:15  SK Libuš  FK Roudnice n/Labem  Libuš - tráva 1:10
 05. 11. So  12:15  FC S&B Vlašim  SK Libuš  Na Lukách - UMT/tráva 10:1
 12. 11. So  13:15  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva 1:9

E2A - starší žáci - 1. A třída, sk. A - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 03. 09. So  13:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 2:1
 10. 09. So  17:15  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva 0:6
 17. 09. So  13:30  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty - UMT 6:2
 21. 09. St  16:30  Zbraslav  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 9:0
 24. 09. So  12:45  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 3:0
 02. 10. Ne  13:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 2:2
 08. 10. So  16:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 2:2
 16. 10. Ne  10:00  FA Alexe Zbura  SK Libuš  Zličín - UMT 5:1
 22. 10. So  16:00  SK Libuš  FK Union Strašnice  Libuš - tráva 0:4
 30. 10. Ne  12:45  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař - tráva 2:7
 11. 11. Pá  19:00  SK Libuš  TJ Praga  Šeberov - UMT 6:2
 13. 11. Ne  16:30  SK Čechie Smíchov  SK Libuš  Motorlet - UMT 2:0

F3E - mladší žáci - 1. B třída, sk. E - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 03. 09. So  15:15  SK Libuš  TJ Sokol Písnice  Libuš - tráva 22:0
 10. 09. So  13:00  SK Ďáblice C  SK Libuš  Ďáblice - UMT 12:2
 17. 09. So  15:15  SK Libuš  SK Junior 1960 B  Libuš - tráva 1:11
 25. 09. Ne  17:00  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - UMT 7:2
 01. 10. So  15:15  SK Libuš  SK Újezd Praha 4  Libuš - tráva 7:0
 08. 10. So  12:30  SK Libuš  1. FC Barrandov  Libuš - tráva 2:8
 15. 10. So  11:30  Sokol Cholupice B  SK Libuš  Cholupice - tráva 6:1
 22. 10. So  12:30  SK Libuš  FC Tempo Praha D  Libuš - tráva 0:22
 26. 10. St  17:00  TJ Praga C  SK Libuš  Praga - tráva 6:3
 12. 11. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 3:3
 16. 11. St  17:00  AFK Slavoj Podolí B  SK Libuš  Podolí - UMT 9:3

G3K - starší přípravka - 1. B třída, sk. K - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 04. 09. Ne  15:00  FA Praha  SK Libuš  Střížkov - UMT 22:6
 10. 09. So  15:45  SK Libuš  FC Tempo Praha  Libuš - UMT 3:51
 17. 09. So  08:45  TJ Slovan Bohnice  SK Libuš  Bohnice - UMT 9:3
 24. 09. So  11:15  SK Libuš  JM Chodov - FK  Libuš - UMT 4:9
 30. 09. Pá  16:30  FK Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - UMT 15:6
 08. 10. So  11:00  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - UMT 6:16
 16. 10. Ne  11:30  Viktorka Žižkov  SK Libuš  Vítkov - tráva 27:1
 19. 10. St  16:30  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - UMT 13:5
 30. 10. Ne  16:00  SK Junior 1960  SK Libuš  V Úžlabině - UMT 6:10

H3I - mladší přípravka - 1. B třída, sk. I - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 05. 09. Po  18:00  TJ Spoje Praha  SK Libuš  Spoje - tráva 5:29
 10. 09. So  14:15  SK Libuš  TJ Slovan Kunratice  Libuš - UMT 6:19
 17. 09. So  10:00  SFK AC Sparta Praha  SK Libuš  Satalice - UMT 7:9
 24. 09. So  09:45  SK Libuš  FK Slavoj Koloděje  Libuš - UMT 11:23
 30. 09. Pá  17:00  Viktoria Štěrboholy  SK Libuš  Štěrboholy - tráva 8:31
 08. 10. So  09:30  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT 17:5
 14. 10. Pá  16:30  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - UMT 14:4
 20. 10. Čt  16:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - UMT 20:6
 25. 10. Út  17:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 16:10