Rozpis zápasů

A2B - muži - 1.A třída, skupina B - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 11. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 4:1
 18. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 2:0
 25. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 3:0
 29. 08. St  18:30  AFK Olympia Šeberov  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 2:4
 02. 09. Ne  17:00  TJ Sokol Lipence  SK Libuš  Lipence - tráva 3:2
 08. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 1:0
 12. 09. St  17:00  SK Libuš  FK Dukla Jižní Město  II. kolo poháru PFS 1:2
 15. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:1
 22. 09. So  10:15  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva 2:3
 28. 09. Pá  11:00  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 2:1
 06. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:0
 14. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 4:0
 20. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:3
 27. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - tráva
 03. 11. So  14:00  1999 Praha  SK Libuš  Nusle - tráva
 10. 11. So  10:15  SK Libuš  Olympia Radotín B  Libuš - tráva
 17. 11. So  13:30  ABC Braník B  SK Libuš  Braník - UMT

C1A - přebor staršího dorostu - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 25. 08. So  13:15  SK Libuš  Sokol Kolovraty  Libuš - tráva 0:0
 02. 09. Ne  13:15  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - tráva 2:2
 08. 09. So  14:00  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - tráva 0:3
 15. 09. So  14:00  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 4:1
 18. 09. Út  16:30  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  II. kolo poháru PFS 6:0
 23. 09. Ne  13:30  SK Ďáblice  SK Libuš  Ďáblice - UMT 8:2
 28. 09. Pá  14:45  SK Libuš  TJ Slovan Bohnice  Libuš - tráva 5:0
 06. 10. So  13:30  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 5:0
 13. 10. So  14:00  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 1:3
 21. 10. Ne  14:30  ČAFC Praha  SK Libuš  ČAFC - UMT
 27. 10. So  14:30  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva
 10. 11. So  14:00  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva
 18. 11. Ne  13:30  ABC Braník  SK Libuš  Braník - tráva

D1A - přebor mladšího dorostu - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. Ne  11:15  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - tráva 2:2
 09. 09. Ne  11:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva 0:2
 15. 09. So  16:00  SK Libuš  ABC Braník  Libuš - tráva 2:1
 23. 09. Ne  12:30  SK Union Vršovice  SK Libuš  Vršovice - tráva 6:0
 30. 09. Ne  14:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - UMT 5:2
 06. 10. So  14:45  SK Libuš  FC Háje JM  Libuš - tráva 1:1
 14. 10. Ne  10:30  FC Přední Kopanina  SK Libuš  Př. Kopanina - tráva 1:5
 20. 10. So  13:30  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 4:2
 27. 10. So  10:30  FK Dukla JM  SK Libuš  Mikulova - UMT
 03. 11. So  10:30  SK Libuš  Sokol D. Počernice  Libuš - tráva
 11. 11. Ne  11:30  Loko Vltavín  SK Libuš  Loko - tráva

E2A - Divize starších žáků, sk. A - U15 - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. Ne  10:00  FC Tempo Praha  SK Libuš  Tempo - UMT 1:0
 09. 09. Ne  11:00  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - tráva 1:0
 15. 09. So  13:00  FC Písek  SK Libuš  Burketova - tráva 2:1
 23. 09. Ne  11:00  SK Libuš  SK Motorlet Praha  Libuš - tráva 1:0
 30. 09. Ne  11:00  SK Libuš  SK Petřín Plzeň  Libuš - tráva 3:1
 07. 10. Ne  10:00  FK Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Branická - tráva 3:1
 14. 10. Ne  11:00  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 2:0
 21. 10. Ne  10:00  FC MAS Táborsko  SK Libuš  Svépomoc - tráva 3:2
 25. 10. Čt  15:15  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT
 04. 11. Ne  11:00  SK Libuš  SKP Č. Budějovice  Libuš - tráva
 10. 11. So  10:00  FK Admira Praha  SK Libuš  Admira - UMT

F2A - Divize starších žáků, sk. A - U14 - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. Ne  11:45  FC Tempo Praha  SK Libuš  Tempo - UMT 14:0
 09. 09. Ne  12:45  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - tráva 1:3
 15. 09. So  14:45  FC Písek  SK Libuš  Burketova - tráva 13:0
 23. 09. Ne  12:45  SK Libuš  SK Motorlet Praha  Libuš - tráva 0:14
 30. 09. Ne  12:45  SK Libuš  SK Petřín Plzeň  Libuš - tráva 0:13
 07. 10. Ne  11:45  FK Slavoj Vyšehrad  SK Libuš  Branická - tráva 1:0
 14. 10. Ne  12:45  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 2:1
 21. 10. Ne  11:45  FC MAS Táborsko  SK Libuš  Svépomoc - tráva
 25. 10. Čt  17:00  ABC Braník  SK Libuš  Braník - UMT
 04. 11. Ne  12:45  SK Libuš  SKP Č. Budějovice  Libuš - tráva
 10. 11. So  11:45  FK Admira Praha  SK Libuš  Admira - UMT

F2A - mladší žáci - 1.A třída, sk. A - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. Ne  15:15  SK Libuš  TJ Praga  Libuš - tráva 6:3
 08. 09. So  14:45  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 2:3
 13. 09. Čt  17:00  SK Sl. Kunratice  SK Libuš  Kunratice - tráva 4:3
 15. 09. So  12:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva 2:2
 22. 09. So  09:00  Bohemians 1905 C  SK Libuš  Hrdlořezy - tráva 16:2
 28. 09. Pá  12:45  SK Libuš  FK Újezd n/Lesy  Libuš - tráva 0:5
 07. 10. Ne  13:00  Běchovičtí sršni  SK Libuš  Běchovice - tráva 4:0
 13. 10. So  12:30  SK Libuš  ČAFC  Libuš - tráva 1:11
 20. 10. So  12:15  FC Tempo Praha C  SK Libuš  Tempo - tráva 12:1
 27. 10. So  12:45  SK Libuš  SC Radotín  Libuš - tráva
 04. 11. Ne  16:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT

G3G - starší přípravka - 1.B třída, sk. G - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 08. 09. So  13:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - UMT malá 16:7
 15. 09. So  09:00  FK Čechie Dubeč  SK Libuš  Dubeč - tráva 5:20
 22. 09. So  13:15  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - UMT malá 8:9
 27. 09. Čt  17:00  TJ Spoje Praha  SK Libuš  Spoje - tráva 2:18
 06. 10. So  13:15  SK Libuš  TJ Sokol Lochkov  Libuš - UMT malá 11:9
 20. 10. So  09:00  FK Řeporyje  SK Libuš  Řeporyje - tráva 6:12
 27. 10. So  09:00  SK Zbraslav  SK Libuš  Zbraslav - tráva
 03. 11. So  14:00  SK Libuš  SC Radotín  Libuš - UMT malá
 10. 11. So  12:30  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - UMT malá
 17. 11. So  12:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva

H3G - mladší přípravka - 1.B třída, sk. G - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info Skóre
 02. 09. Ne  16:45  SK Libuš  SK Čechie Uhříněves  Libuš - UMT malá 14:8
 05. 09. St  17:00  SK Vikt. Štěrboholy  SK Libuš  Štěrboholy - tráva 0:58
 15. 09. So  10:45  SK Libuš  SK Hostivař  Libuš - UMT malá 3:7
 21. 09. Pá  17:00  SK Újezd Praha 4  SK Libuš  Újezd Praha 4 - UMT 6:7
 28. 09. Pá  11:00  SK Libuš  TJ Sokol Královice  Libuš - UMT malá 8:3
 07. 10. Ne  16:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva 9:12
 13. 10. So  11:00  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - UMT malá 10:6
 20. 10. So  09:00  FK Čechie Dubeč  SK Libuš  Dubeč - tráva 5:11
 25. 10. Čt  17:30  SK Slavia - dívky  SK Libuš  Slavia - UMT
 03. 11. So  12:45  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT malá
 11. 11. Ne  09:00  JM Chodov - FK  SK Libuš  Chodov - tráva