Halový turnaj Říčany - 26.11.2022 - Předpřípravka

Články > Předpřípravka > Halový turnaj Říčany  |  26.11.2022

Hráno:    26.11.2022, 13:00 – 17:00
Hřiště:    Říčany – hala Fialka

Sestava:    Masthan, Ondra, Adam N., Max, Bi, Velen

Branky:    4× Masthan, Adam N.
V sobotu 26.11.2022 od­poledne jsme se zúčastnili halového turnaje ve sportovní hale Na Fialce v Říčanech, který se hrál systémem 4+1. I přes vysokou nemocnost v kádru nakonec přijel dostatek hráčů. Pro polovinu sestavy to byly vůbec první soutěžní zápasy a kluci se na turnaj moc těšili. V základní skupině jsme postupně sehráli následující zápasy (11 minut):

Výsledky zápasů:

Základní skupina
   SK Libuš    SK Dolní Měcholupy  0:3   v bráně: Masthan
   SK Libuš    TJ Spartak Čelákovice 1:2  v bráně: Bi
   SK Libuš    SK Rakovník 4:0  v bráně: Ondra

Díky jedné výhře jsme ve skupině skončili třetí a následující zápas jsme měli odehrát s SK Slavia Jesenice, která ve své skupině skončila čtvrtá. Ta ale pro nemoc odjela a my jsme tak kontumačně vyhráli. Kluci vzhledem k věku nebyli moc rádi, protože si chtěli zahrát, ale dlouhé čekání překonali a nakonec se dočkali zápasu o 5. místo s AFK Loděnice (10 minut).

Do toho jsme nastoupili s vůbec nejlepším výkonem z celého odpoledne a většinu utkání jsme strávili na polovině soupeře. Brankář Ondra před utkáním prohlásil, že se dříve bál chytat míč rukama, ale s brankářskými rukavicemi už se nebojí a chytal opravdu skvěle. Bohužel, těsně před koncem zápasu si kluci při rozehrání soupeřova rohu nepohlídali volného útočníka a inkasovali.
Poslední zápas jsme tedy prohráli 0:1 a na turnaji se umístili na 6. místě, za které kluci dostali pohár a diplom.

I přes smutek z finální prohry jsme si turnaj užili a kluci vypadali spokojeně.