Libuš - Loko 3:4 (3:3) - 30.04.2022 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Libuš - Loko 3:4 (3:3)  |  30.04.2022

Hráno:      30.04.2022 15:00
Hřiště:        Libuš – tráva
Sestava:   Seman – Šimůnek, Karbulka, Hamršmíd, Svoboda, Hiršl, Trkal, Slepčík
Střídali:   Černocký, Boháč, Staněk A., Holub, Novák, Kraina, Staněk S.
Branky:     8' 0:1, 12' 1:1 Slepčík, 13' 1:2, 23' 1:3, 32' 2:3 Slepčík, 34' 3:3 Slepčík, 38' 3:4

Po delší době nás čekal mistrovský zápas, sešli jsme se ve velkém počtu, tak byla možnost hrát na kompletní dvě sestavy.
Začátek nám bohužel nevyšel a brzy jsme prohrávali. Soupeř měl šikovné útočníky a Ondra v brance měl hodně práce. Když se nám podařilo vyrovnat, hned jsme opět inkasovali a prohrávali o dvě branky. Naše hra nebyla dobrá, hodně jsme kazili a když se nám podařilo překonat obranu hostů, příležitost jsme zahodili. Nakonec se nám podařilo vyrovnat před přestávkou, díky dvěma nájezdům Kristiána.

Ve druhém poločase jsme už tolik nestřídali a zúžili jsme počet střídajících hráčů. Dostali jsme jsme hosty pod tlak, ale zakončení bylo špatné. Soupeř rozhodl zápas střelou z dálky a my jsme nedokázali vyrovnat ani z penalty. Smolný zápas pro nás, i když ve 2. poločase jsme se zlepšili, rozhodlo lepší zakončení hostů.

Děkuji hráčům za nasazení a rodičům za podporu.