Vinoř - Libuš 8:6 (4:2) - 08.05.2022 - Mladší žáci

Články > Mladší žáci > Vinoř - Libuš 8:6 (4:2)  |  08.05.2022

Hráno:      08.05.2022 15:30
Hřiště:      Vinoř – tráva
Sestava:   Seman – Šimůnek, Karbulka, Černocký, Svoboda, Hiršl, Kraina, Vyskočil
Střídali:   Tryhubets
Branky:     9' 1:0, 21' 2:0, 28' 3:0, 29' 4:0, 32' 4:1 Vyskočil, 35' 4:2 Vyskočil, 36' 5:2, 48' 5:3 Hiršl, 57' 6:3,
    62' 6:4 Vyskočil, 62' 7:4, 66' 8:4, 69' 8:5 Hiršl, 70' 8:6 Vyskočil

Po úspěšné dohrávce na Hostivaři jsme v neděli jeli na výlet do Vinoře. Rozpadla se nám sestava, tak jsem měl obavu, jestli se sejdeme. Nakonec nás bylo 9, takže jeden na střídání a to nestačilo.

Teplé počasí a výborně hrající soupeř – to vše nám dělalo velké problémy a před koncem 1. poločasu jsme prohrávali 0:4. Naštěstí se prosadil 2× Honza a my měli ještě naději na úspěch. Domácí však byli proti a i ve 2. poločase byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli. My jsme celé utkání jen doháněli manko a na vítězství jsme neměli. Už jen proto, že našim nejlepším hráčem byl Ondra v brance.

Porážky k fotbalu patří a po velkém úspěchu přišlo zklamání.
Děkuji klukům za nasazení a rodičům za podporu.