Střešovice - Libuš 4:0 (0:0) - 16.03.2024 - Starší dorost

Články > Starší dorost > Střešovice - Libuš 4:0 (0:0)  |  16.03.2024

SK Střešovice 1911 – SK Libuš   4:0 (0:0)

Sestava:    Sam – Tadeáš (81. Habib), Šimon, Mirda (88. Lukáš G.), Nazi – Koza (71. Martin), Pepa,
   Koudy © – Fares (60. Mery), Max, Jonáš
Branky:      -
ŽK:            10' Kozák, 17' Nazi

Po nevydařené zimní přípravě, která nám dala snad jen tři dlouhodobě zraněné hráče, jsme zavítali na půdu Střešovic.

Do zápasu jsme šli v defenzivním postavení s pokusem hrát z dobře zajištěné obrany. To se nám dařilo 70 minut. Během prvního poločasu jsme domácí téměř do ničeho nepustili a dařilo se nám hrozit z rychlých brejků.

Ve druhé půli jsme chtěli navázat na výkon z první a to se nám dařilo do 70. minuty. Pak si vzal slovo pán s píšťalkou a domácí se z komické penalty dostali do vedení. Všemu pískaní však nebyl konec, o 3 minuty později se dostal k balónu Max, brankář ho poslal k zemi a rozhodčí po konzultaci s asistentem řekl, že Max šel do míče “příliš aktivně”.
Zbytek zápasu se odehrál v režii domácích a výsledkem je nezasloužená prohra 0:4.

Děkuji klukům za bojovný výkon. Příští sobotu nás čeká doma Xaverov.