Libuš - Vršovice 0:1 (0:1) - 21.04.2018 - Mladší dorost

Hřiště:      Libuš – tráva
Sestava:   Borovička – Mirvald, Barnet, Šenk, T. Beneš – Holub, O. Beneš, Kroužecký, Brettschneider –   Januška – Adamopulos
Střídali:   Holý, Štulík, Panýrek, Takacs, Šrejber, Marciano, Slanina
Branky:    1' 0:1

V sobotu nás čekal zápas s prvním týmem tabulky. Již na předzápasovém tréninku jsme si řekli, že budeme zodpovědně bránit a čekat na rychlé protiútoky.

Bohužel zápas začal katastrofálně – to když jsme hned ve dvacáté vteřině nebyli schopni zareagovat na soupeře a i po výborném zákroku Borovičky jsme nechali dvakrát dorážet do naší prázdné branky. Naštěstí to kluky nepoložilo. Až na tento jediný moment plnili své úkoly na jedničku. Dokonce jsme si v prvním poločase vypracovali i dvě slibné šance, ale bohužel jsme je moc dobře nevyřešili. I když měly Vršovice více ze hry, do vyložených situací, až na pár výjimek, se nedostávaly. Ke konci hry už nám chyběly síly potřebné k vyrovnání.

Chtěl bych kluky za toto utkání pochválit a výstižné asi bude: „Prohrát se může, ale se ctí“.

CU Bohemians - Libuš 6:22 (4:3 0:5 0:7 2:7) - 21.04.2018 - Mladší přípravka

• zápasy

CU Bohemians Praha – SK Libuš   6:22 (4:3 0:5 0:7 2:7)

Hráno:      21.04.2018 08:30
Hřiště:      Hrdlořezy – tráva
Sestava:   Ondra, Kuba, Ivča, Věrka, Hody, Honza, Helča, Robík, Filip Kraina, Pavel
Branky:    9× Ivča, 3× Hody, 3× Kuba, 2× Helča, 2× Ondra, 2× Honza, Věrka

V sobotu, už v půl deváté ráno, jsme se sešli na hřišti v Hrdlořezích, abychom tu odehráli další mistrovské utkání. Proti nám stálo mužstvo věhlasného jména z vršovického ďolíčku, a to Bohemians Praha.

Do zápasu jsme vstoupili opět ospale a než jsme se rozkoukali, tak jsme prohrávali 0:3. Začátky zápasů nám prostě zatím nejdou. Ale postupem času jsme začali hrát to, co jsme si před zápasem řekli a skóre se začalo pomalu vyrovnávat. První čtvrtinu ještě soupeř vyhrál poměrem 4:3, ale to bylo poslední vedení, které v zápase měl.

Druhá čtvrtina už byla v naší režii. Pomalu se rozjížděl náš dnešní brankostroj jménem Ivča, která dnes dokázala vstřelit 9 branek!!! Velká gratulace Ivčo. Ke čtyřem gólům Ivči z této čtvrtiny ještě jednu přidal Honza a my jí vyhráli 5:0.

Třetí patnáctiminutovka byla zrcadlem té druhé. Soupeři jsme nedovolili ani jednou skórovat a my si s chutí zastříleli. Po dvou brankách přidali Helča, Hody, Kuba a jednu čárku si připsala i Ivča. Do závěrečné čtvrtiny jsme tak nastupovali s velkým náskokem.

V té jsme si náskok už pohlídali. Soupeři jsme dovolili pouze dvě branky a naopak sedm jich přidali. Tu nejhezčí si Ondra s Kubou nechali do poslední minuty. Ondra zahrával rohový kop a poslal balón přímo na hlavu Kuby, který nekompromisně zavěsil. Krásná branka, kluci!!!

Dnes musím kluky i holky pochválit!!! Až na první pětiminutovku odvedli skvělý výkon a za předvedenou hru si dnešní vítězství zaslouží!!! Velké díky patří i rodičům a fanouškům, kteří fandili a hnali nás dopředu, i když jsme zrovna prohrávali!!!
Fotbal přeci hrajeme hlavně pro zábavu a ne jenom pro výsledky!!!

Libuš - Cholupice 17:0 (7:0) - 18.04.2018 - Starší žáci A

• pohár
  • zápasy

SK Libuš – TJ Sokol Cholupice   17:0 (7:0)

Hráno:      18.04.2018 17:00
Sestava:   David – Srbák, Jirka, Péťa, Filip D. – Hop, Beny, Alf, Žeňa – Dom – Lukáš, Vláďa, Otta, Filip   W., Kuba, Dan, Ondra P.
Branky:    3× Lukáš, 3× Filip W., 3× Dan, 2× Žeňa, 2× Beny, Vláďa, Hop, Kuba, Alf

Ve středu nás ve čtvrtfinále poháru PFS čekal pikantní souboj a to derby s Cholupicemi. Soupeř hraje 1.A třídu a je v tabulce druhý a tak jsme byli v zápase favority. A to jsme potvrzovali hned od začátku utkání. Soupeř nám na našem velkém hřišti nestačil a bylo jen otázkou, kolik dnes dáme branek.

Kluci si zápas užívali a na jejich hře to bylo znát. Nakonec jsme dali 17 krásných branek. V dnešním zápase si připsali hattrick všichni tři naši útočníci (Lukáš, Filip, Dan). Všem k hattrickům velmi gratuluji a pevně věřím, že nebudou poslední.

Zápas nemá cenu více moc hodnotit. Jsem rád, že se kluci přesvědčili, že umí střílet a dávat branky. Dnes kluky musím pochválit za velmi poctivý a dobrý výkon. Jsem rád, že hráli naplno od první do poslední minuty a nás bavili skvělou hrou a hezkými brankami.
Skvělý týmový výkon, jen tak dál kluci, děláte nám velkou radost!!!

ČAFC - Libuš 5:5 (1:3) - 15.04.2018 - Mladší žáci

• zápasy

ČAFC Praha – SK Libuš   5:5 (1:3)

Hráno:      15.04.2017 11:45
Hřiště:      ČAFC – UMT
Sestava:   Khang Nguyen Duc, Honzák, Koudela, Medek, Pištora, Vlček, Kutheil, Červinka, Vu Buy Hai   Son, Havlíček, Pazderník, Trojan, Kozák F., Kozák D., Beneš
Branky:    3× Vu Buy Hai Son, 1× Kutheil, 1× Medek

Vzhledem k tomu, že naši hráči měli v začátku utkání tři, možná čtyři tutové šance, které bohužel díky zbrklosti neproměnili, mohl začátek příběhu tohoto utkání rozhodnout o výsledku. I když se tak bohužel nestalo, přesto jsme šli v 10. minutě do vedení, na které soupeř zvýšenou aktivitou odpověděl v 23. minutě. To naše hráče nepoložilo a díky slepeným brankám v 30. a 33. minutě jsme šli do vedení 3:1.

Do druhé půle vstoupil soupeř se zvýšenou aktivitou a po třech vstřelených brankách (42., 53., 55.) šel do vedení, které k naší radosti netrvalo dlouho a kluci v 61. minutě vyrovnali. V této fázi dostávalo utkání spád, útoky se přelévaly z jedné strany na druhou a soupeř šel v 63. minutě znovu do vedení. Nám se podařilo v 68. minutě vyrovnat na konečných 5:5.

Na závěr je nutno napsat, že o výsledku utkání rozhodly naše neproměněné tutové šance a individuální chyby v obranné činnosti.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 další >