Archiv článků

Filtrovat

Letní příprava 2020/2021 - 15.07.2020 - Muži

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů
  • zápasy

Přípravná utkání – léto 2020/2021 – A i B Team Muži

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 06.06.2020  SO  10:30  TJ Viktoria Vestec  SK Libuš  Vestec – tráva 2:1 (2:1)
 20.06.2020  SO  15:00  TJ AFK Slivenec B  SK Libuš B  Zrušeno
 23.06.2020  ÚT  19:30  SK Olympie D. Břežany  SK Libuš  D. Břežany- tráva 3:6 (3:4)
 26.06.2020  PÁ  19:00  SK Olympie D. Břežany  SK Libuš B  D. Břežany- tráva 4:0 (2:0)
 27.06.2020  SO  10:30  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves – tráva 2:2 (0:2)
 18.07.2020  SO  11:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice – tráva  
 22.07.2020  ST  18:30  SK Libuš  SK Hostivař  D. Břežany- tráva  
 25.07.2020  SO  10:15  SK Libuš  SC Radotín  D. Břežany- tráva  
 29.07.2020  ST  18:30  SK Libuš  SK Slavia Jesenice  D. Břežany- tráva  
 01.08.2020  SO  11:00  Spartak Příbram  SK Libuš  Příbram – tráva  
 01.08.2020  SO  17:00  SK Meteor Libeř  SK Libuš B  Libeř – tráva  
 08.08.2020  SO  17:00  Všenorský SK  SK Libuš B  Všenory – tráva  
 16.08.2020  NE  16:00  SK Rapid Psáry  SK Libuš B  Psáry – tráva  

Hodnocení - jaro 2020 (zápasy + brankáři) - Starší dorost

  • hodnocení
  • informace

Hodnocení – jaro 2020
 zápasy
Zápasy    Výhry    Remízy    Prohry    Skóre    Body
11    10    1    0       63:27    31   
 
Počet odehraných přípravných zápasů: 11
#.  Hráč Počet
  1.    Belkhelifa, Dutčak, Šenk 11  
  4.    Adamopulos, Beneš, Dubnov, Michálek, Mirvald,
  Ulihrach
10  
 10.    Tverdyj, Waiz 9  
 12.    Srb 8  
 13.    Pauer 7  
 14.    Karabynosh 6  
 15.    Kroužecký 5  
 16.    Brettschneider, Rebhon, Slanina 4  
 19.    Januška 3  
 20.    Barnet, Huth, Mareček, Sládek 2  
 24.    Ďuriník, Fürst 1  
V sestavě se vystřídalo 25 hráčů, ale sestava byla stabilní, 13 hráčů odehrálo většinu zápasů. Zahráli si i hráči, kteří přechází do mužů a přišli o svoji poslední mistrovskou sezónu v dorostu. Bilance je úžasná a doufám, že ve výborných výkonech budeme pokračovat i na podzim v přeboru Prahy.
 
Brankáři (celkem 27 branek)
#. Hráč Minuty Branky
1.     Pauer Matěj 540   15  
2.     Sládek Ondřej 135   1  
3.     Krajčovič Albert 135   3  
4.     Fürst Patrik 100   5  
5.     Huth Ondřej 45   0  
6.     Ďuriník Marek Matyáš 45   3  
Většinu zápasů odchytal Matěj z mladšího dorostu, protože náš Maty se hned na začátku přípravy zranil a nastoupil až do posledního zápasu. Všem brankářům děkuji za výborné výkony a přístup k zápasům staršího dorostu.

Letní příprava 2020/2021 - Starší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – léto 2020/2021 – starší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 21.05.2020  ČT  18:00  SK Hostivař  SK Libuš  Hostivař – tráva 1:10 (1:3)
 24.05.2020  NE  17:00  Sokol Kolovraty  SK Libuš  Kolovraty – tráva 5:6 (4:2)
 29.05.2020  PÁ  17:00  SK Libuš  SK Viktoria Žižkov  Zlatníky – tráva 2:1 (1:0)
 30.05.2020  SO  17:00  SK Libuš  FC Slavoj Vyšehrad  Zlatníky – tráva 3:1 (0:1)
 03.06.2020  ST  18:00  SK Libuš  FC Tempo  Písnice – tráva 8:2 (2:1)
 07.06.2020  NE  17:00  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín – tráva 3:5 (2:2)
 11.06.2020  ČT  18:00  TJ Sokol Písnice  SK Libuš  Písnice – tráva 5:5 (2:3)
 13.06.2020  SO  11:00  SK Libuš  ABC Braník  Zlatníky – tráva 5:2 (2:1)
 14.06.2020  NE  14:00 TJ Spartak Žebrák  SK Libuš  Bzová – tráva 1:10 (0:5)
 19.06.2020  PÁ  16:00  SK Libuš  FC Háje JM  Zlatníky – tráva 3:2 (3:2)
 24.06.2020  ST  17:30  SK Libuš SD  SK Libuš MD  Libuš – tráva 6:4 (3:3)

Letní příprava 2020/2021 - Mladší dorost

  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Přípravná utkání – léto 2020/2021 – mladší dorost

 Datum   Den   Čas   Domácí   Hosté   Hřiště  Výsledek
 23.05.2020  SO  13:00  SC Radotín  SK Libuš  Radotín – UMT 3:2 (3:0)
 27.05.2020  ST  19:00  FC Tempo  SK Libuš  Tempo – UMT 1:8 (0:5)
 08.06.2020  PO  18:30  SK Libuš  FK Viktoria Žižkov  Zlatníky – tráva 7:1 (3:0)
 19.06.2020  PÁ  18:15  SK Libuš  SK Slavia Jesenice  Písnice – tráva 17:2 (9:1)
 27.06.2020  SO  10:00  FC Háje JM  SK Libuš  Jílové – tráva 3:6 (2:4)
 24.06.2020  ST  17:30  SK Libuš MD  SK Libuš SD  Libuš – tráva 4:6 (3:3)

< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 další >