B Team Muži

SK Libuš - B Team Muži se v sezóně 2019/2020 účastní soutěže A5A - 3. třída, skupina A.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A5A

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    TJ Sokol Nebušice B 12   8   3   1   31:16 27  
2.    SK Čechie Smíchov C 12   7   3   2   51:18 24  
3.    Spartak Kbely B 12   7   1   4   45:30 22  
4.    TJ Sokol Bílá Hora B 12   7   1   4   35:28 22  
5.    SK Libuš B 12   6   3   3   46:26 21  
6.    Čechoslovan Chuchle 12   6   3   3   38:37 21  
7.    SK ČVUT Tralalalala 12   6   0   6   37:34 18  
8.    TJ Sokol Řepy B 12   5   2   5   34:37 17  
9.    TJ Sokol Lysolaje 12   5   2   5   24:27 17  
10.    FK Zlíchov 1914 B 12   5   1   6   31:27 16  
11.    Prague Raptors FC B 12   4   3   5   45:36 15  
12.    TJ Sokol Cholupice B 12   3   1   8   30:40 10  
13.    FC Prosex 12   3   1   8   26:36 10  
14.    TJ Slavoj Suchdol B 12   0   0   12   8:89 0  

Rozpis zápasů - A5A - muži B - 3. třída, skupina A - 2019/2020

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 24. 08. So  13:15  SK Libuš B  ČVUT Tralalalala  Libuš - tráva 7:2
 31. 08. So  13:00  Prague Raptors B  SK Libuš B  Zličín - tráva 4:4
 07. 09. So  13:15  SK Libuš B  TJ Sokol Řepy B  Libuš - tráva 2:3
 14. 09. So  11:00  TJ Sokol B. Hora B  SK Libuš B  Bílá Hora - UMT 3:2
 21. 09. So  13:15  SK Libuš B  Sokol Cholupice B  Libuš - tráva 5:1
 28. 09. So  15:30  SK Libuš B  TJ Sokol Lysolaje  Libuš - tráva 1:1
 06. 10. Ne  16:00  Spartak Kbely  SK Libuš B  Kbely - tráva 4:4
 12. 10. So  13:30  SK Libuš B  Sokol Nebušice B  Libuš - tráva 2:4
 20. 10. Ne  13:00  Slavoj Suchdol B  SK Libuš B  Suchdol - tráva 0:9
 26. 10. So  13:15  SK Libuš B  FC Prosex  Libuš - tráva 3:2
 03. 11. Ne  14:00  Čechie Smíchov C  SK Libuš B  Čechie - tráva 1:4
 09. 11. So  13:15  SK Libuš B  FK Zlíchov 1914 B  Libuš - tráva 3:1
 17. 11. Ne  10:30  Čechosl. Chuchle  SK Libuš B  Radotín - UMT

Kádr mužstva






Přišli:

Frko Ondřej (návrat Heřmaničky), Koś Šimon (návrat - hostování Libeř), Koleček Jakub, Voženílek Matěj (návrat - hostování D. Břežany), Moravec Tomáš (návrat - hostování Všenory), Klimeš Kryštof, Koś Jonáš, Lhota Radek, Ondráček Ladislav, Štěpánek Pavel, Turek Filip, Valta Jan (obnovili činnost), Hrstka Matěj, Vrkota Jan (přišli z dorostu), Hřebejk Petr (Střešovice), Láznička Jiří (Č. Pečky).

Nejnovější články

Čechie C - Libuš B 1:4 (1:2) - 03.11.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Prosex 3:2 (1:1) - 26.10.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Suchdol B - Libuš B 0:9 (0:4) - 20.10.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Nebušice B 2:4 (0:3) - 12.10.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Lysolaje 1:1 (0:1) - 28.09.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - Cholupice B 5:1 (3:1) - 21.09.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Raptors B - Libuš B 4:4 (0:3) - 31.08.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš B - ČVUT 7:2 (1:0) - 24.08.2019 - B Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Dukla JM B - Libuš B 9:1 (6:0) - 17.08.2019 - B Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

Přípravná utkání - léto 2019 - B Team Muži

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů


Archiv článků