A Team Muži

SK Libuš - A Team Muži se v sezóně 2017/2018 účastní soutěže A2B - 1.A třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A2B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    AFK Slavoj Podolí 18   15   3   0   44:13 48  
2.    SK Újezd Praha 4 18   14   2   2   74:19 44  
3.    SK Střešovice 1911 18   11   3   4   53:19 36  
4.    SK Libuš 18   9   2   7   33:35 29  
5.    Loko Vltavín 18   8   1   9   40:33 25  
6.    SK Modřany 18   6   4   8   21:31 22  
7.    TJ Sokol Lipence 18   6   4   8   33:44 22  
8.    TJ Sokol Stodůlky 18   7   1   10   23:36 22  
9.    FK FC Zličín 18   5   6   7   40:38 21  
10.    SC Radotín 18   5   4   9   24:31 19  
11.    1999 Praha 18   5   3   10   24:51 18  
12.    TJ AFK Slivenec 18   4   5   9   22:39 17  
13.    TJ Sokol Cholupice 18   4   5   9   19:39 17  
14.    FK Zlíchov 1914 18   2   7   9   29:51 13  

Rozpis zápasů - A2B - muži - 1.A třída, skupina B - 2017/2018

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 26. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Újezd Praha 4  Libuš - tráva 0:6
 30. 08. St  17:30  VOLNO    I. kolo poháru PFS -
 03. 09. Ne  14:30  TJ Sokol Stodůlky  SK Libuš  Stodůlky - tráva 1:3
 09. 09. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 2:3
 13. 09. St  17:00  SK Slovan Kunratice  SK Libuš  II. kolo poháru PFS 1:4
 16. 09. So  17:00  SK Střešovice 1911  SK Libuš  Střešovice - UMT 3:0
 23. 09. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Cholupice  Libuš - tráva 3:0
 28. 09. Čt  16:30  SK Libuš  SK Třeboradice  III. kolo poháru PFS  2:2 3:5 p.k.
 30. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 2:0
 07. 10. So  10:15  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva 1:1
 14. 10. So  15:00  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 1:1
 21. 10. So  10:15  SK Libuš  AFK Slavoj Podolí  Libuš - tráva 0:5
 04. 11. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Lipence  Libuš - tráva 5:1
 07. 11. Út  19:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Radotín - UMT 1:3
 11. 11. So  10:15  SK Libuš  SC Radotín  Libuš - tráva 0:1
 17. 11. Pá  16:00  1999 Praha  SK Libuš  Motorlet - UMT 2:4
 24. 03. So  15:00  SK Újezd Praha 4  SK Libuš  Újezd Praha 4 - UMT 6:0
 07. 04. So  15:00  FK Loko Vltavín B  SK Libuš  Loko - UMT 0:1
 11. 04. St  18:30  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Tempo - UMT 3:0
 14. 04. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 2:1
 22. 04. Ne  17:00  TJ Sokol Cholupice  SK Libuš  Cholupice - tráva 1:5
 28. 04. So  10:15  SK Libuš  SK Modřany  Libuš - tráva -
 05. 05. So  10:30  FK FC Zličín  SK Libuš  Zličín - tráva -
 12. 05. So  10:15  SK Libuš  FK Zlíchov 1914  Libuš - tráva -
 19. 05. So  10:15  AFK Slavoj Podolí  SK Libuš  Podolí - tráva -
 26. 05. So  10:15  SK Libuš  TJ AFK Slivenec  Libuš - tráva -
 03. 06. Ne  17:00  TJ Sokol Lipence  SK Libuš  Lipence - tráva -
 09. 06. So  17:00  SC Radotín  SK Libuš  Radotín - tráva -
 16. 06. So  10:15  SK Libuš  1999 Praha  Libuš - tráva -

Kádr mužstva




Nejnovější články

Libuš - Střešovice 2:1 (0:1) - 14.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Stodůlky 3:0 (3:0) - 11.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Loko - Libuš 0:1 (0:1) - 07.04.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Újezd P4 - Libuš 6:0 (2:0) - 24.03.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Jesenice 4:0 (1:0) - 17.03.2018 - A Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

Přípravná utkání - zima 2017/2018 - A Team Muži

  • Aktualizováno
  • informace
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Háje - Libuš 4:6 (2:0) - 07.03.2018 - A Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

Libuš - Vyžlovka 1:3 (0:1) - 03.03.2018 - A Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

SK Libuš - SK Union Vršovice 1:0 (0:0) - 24.02.2018 - A Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy

SK Libuš - FK Mníšek pod Brdy 6:4 (3:3) - 17.02.2018 - A Team Muži

  • přípravné utkání
  • zápasy


Archiv článků