A Team Muži

SK Libuš - A Team Muži se v sezóně 2018/2019 účastní soutěže A2B - 1.A třída, skupina B.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - A2B

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    FK FC Zličín 15   13   0   2   52:14 39  
2.    SK Dolní Chabry 15   11   1   3   47:9 34  
3.    Olympia Radotín B 15   9   2   4   44:17 29  
4.    Loko Vltavín B 15   9   1   5   46:25 28  
5.    SK Libuš 15   9   1   5   33:20 28  
6.    SK Střešovice 1911 15   8   4   3   33:25 28  
7.    TJ AFK Slivenec 15   7   3   5   32:23 24  
8.    SK Zbraslav 15   5   6   4   22:21 21  
9.    FK Zlíchov 1914 15   6   3   6   25:40 21  
10.    SK Aritma Praha B 15   6   2   7   30:33 20  
11.    TJ Sokol Nebušice 15   5   0   10   27:38 15  
12.    TJ Sokol Stodůlky 15   5   0   10   16:35 15  
13.    TJ Sokol Lipence 15   4   3   8   25:51 15  
14.    SK Modřany 15   3   3   9   18:31 12  
15.    ABC Braník B 15   4   0   11   28:54 12  
16.    1999 Praha 15   1   1   13   13:55 4  

Rozpis zápasů - A2B - muži - 1.A třída, skupina B - 2018/2019

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 11. 08. So  10:15  SK Libuš  FK Loko Vltavín B  Libuš - tráva 4:1
 18. 08. So  10:15  SK Libuš  SK Střešovice 1911  Libuš - tráva 2:0
 25. 08. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Stodůlky  Libuš - tráva 3:0
 29. 08. St  18:30  AFK Olympia Šeberov  SK Libuš  I. kolo poháru PFS 2:4
 02. 09. Ne  17:00  TJ Sokol Lipence  SK Libuš  Lipence - tráva 3:2
 08. 09. So  10:15  SK Libuš  SK Dolní Chabry  Libuš - tráva 1:0
 12. 09. St  17:00  SK Libuš  FK Dukla Jižní Město  II. kolo poháru PFS 1:2
 15. 09. So  11:00  SK Modřany  SK Libuš  Modřany - tráva 1:1
 22. 09. So  10:15  SK Libuš  FK FC Zličín  Libuš - tráva 2:3
 28. 09. Pá  11:00  FK Zlíchov 1914  SK Libuš  Zlíchov - tráva 2:1
 06. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Zbraslav  Libuš - tráva 1:0
 14. 10. Ne  15:30  TJ AFK Slivenec  SK Libuš  Slivenec - tráva 4:0
 20. 10. So  10:15  SK Libuš  TJ Sokol Nebušice  Libuš - tráva 2:3
 27. 10. So  10:15  SK Libuš  SK Aritma Praha  Libuš - tráva 3:0
 03. 11. So  14:00  1999 Praha  SK Libuš  Nusle - tráva 2:4
 10. 11. So  10:15  SK Libuš  Olympia Radotín B  Libuš - tráva 4:0
 17. 11. So  13:30  ABC Braník B  SK Libuš  Braník - UMT 1:3

Kádr mužstva






Nejnovější články

Přípravná utkání - zima 2018/2019 - A Team Muži

  • Aktualizováno
  • informace
  • přátelské utkání
  • přípravné utkání
  • rozpis zápasů

Braník - Libuš 1:3 (0:0) - 17.11.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Radotín 4:0 (3:0) - 10.11.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

1999 Praha - Libuš 2:4 (1:1) - 03.11.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Aritma B 3:0 (2:0) - 27.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Nebušice 2:3 (2:2) - 20.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Slivenec - Libuš 4:0 (2:0) - 14.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Zbraslav 1:0 (1:0) - 06.10.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Zlíchov - Libuš 2:1 (2:0) - 28.09.2018 - A Team Muži

  • Aktualizováno
  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Zličín 2:3 (1:1) - 22.09.2018 - A Team Muži

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků