Mladší přípravka

SK Libuš - Mladší přípravka se v sezóně 2022/2023 účastní soutěže H3I – 1. B třída, skupina I.

Články mužstva


Aktuální tabulka výsledků - H3I

#.    Klub Z   V   R   P   Skóre B  
1.    SK Čechie Uhříněves 9   8   0   1   174:64 24  
2.    FK Union Strašnice 9   7   1   1   150:65 22  
3.    SK Slovan Kunratice 9   7   0   2   186:73 21  
4.    SK Libuš 9   5   0   4   137:103 15  
5.    FK Slavoj Koloděje 9   5   0   4   123:118 15  
6.    TJ Spoje Praha 9   3   2   4   103:112 11  
7.    SK Ďáblice 9   3   1   5   92:162 10  
8.    SFK AC Sparta Praha 9   2   1   6   77:150 7  
9.    FK Klánovice 9   2   1   6   70:169 7  
10.    SK Viktoria Štěrboholy 9   0   0   9   80:176 0  

Rozpis zápasů - H3I - mladší přípr. - 1. B tř., skupina I - 2022/2023

 Datum a čas  Domácí  Hosté  Hřiště / Info  Skóre
 05. 09. Po  18:00  TJ Spoje Praha  SK Libuš  Spoje - tráva 5:29
 10. 09. So  14:15  SK Libuš  TJ Slovan Kunratice  Libuš - UMT 6:19
 17. 09. So  10:00  SFK AC Sparta Praha  SK Libuš  Satalice - UMT 7:9
 24. 09. So  09:45  SK Libuš  FK Slavoj Koloděje  Libuš - UMT 11:23
 30. 09. Pá  17:00  Viktoria Štěrboholy  SK Libuš  Štěrboholy - tráva 8:31
 08. 10. So  09:30  SK Libuš  FK Klánovice  Libuš - UMT 17:5
 14. 10. Pá  16:30  FK Union Strašnice  SK Libuš  Strašnice - UMT 14:4
 20. 10. Čt  16:30  SK Libuš  SK Ďáblice  Libuš - UMT 20:6
 25. 10. Út  17:00  SK Čechie Uhříněves  SK Libuš  Uhříněves - UMT 16:10

Kádr mužstva



Předpřípravka



Nejnovější články

Libuš - Kbely 25:2 (4:0 7:0 8:1 6:1) - 02.11.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Újezd - Libuš 2:10 (1:4 0:3 1:0 0:3) - 26.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Kyje 20:6 (6:0 4:2 5:0 5:4) - 19.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Klánovice - Libuš 13:7 (7:2 3:3 1:0 2:2) - 11.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Chodov - Libuš 22:10 (6:1 7:2 4:1 5:6) - 05.10.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Viktorka 13:10 (3:2 2:3 2:2 6:3) - 28.09.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

SA Praha - Libuš 14:21 (1:7 2:10 5:2 6:2) - 21.09.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Podolí 11:7 (1:0,3:3,3:1,4:3) - 12.09.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Sparta dívky - Libuš 4:21 (0:4 2:7 0:5 2:5) - 07.09.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy

Libuš - Cholupice 18:12 (3:4, 3:3, 7:4, 5:1) - 08.06.2019 - Mladší přípravka

  • mistrovská utkání
  • zápasy


Archiv článků