Libuš - Zlíchov 0:1 (0:1) - 20.04.2024 - A Team Muži

Články > A Team Muži > Libuš - Zlíchov 0:1 (0:1)  |  20.04.2024

Sestava:    Kořínek – Šenk, Šupina, Dorazil – Beneš, Stuchlík (46' Gutheis), Růžička D., Čížek -
   Kocourek (46' Calta), Houdek (79' Nekola), Sobotka (46' Lebl)
Branky:      17' 0:1
ŽK:            38' Šenk
ČK:            77' Šenk

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a aktivní hrou jsme dělali hostům velké problémy. Hned v páté minutě přišel možná klíčový moment, kdy po nahrávce Houdka se řítil Beneš sám na brankáře hostů, ale bohužel jeho zakončení skončilo těsně vedle. Postupně jsme přenechávali hru hostům a ti začali být více a více nebezpeční. Naštěstí v koncovce nebyli úspěšní. V sedmnácté minutě však přišla střela ze střední vzdálenosti, kterou jinak velmi dobrý Kořínek v naší brance neviděl a bylo to 0:1.

Vyrovnání se rýsovalo při našem přečíslení dva na jednoho, ale finální nahrávku stoper hostů zblokoval a bylo po možnosti vyrovnat. Po jednom z rohových kopů nám pomohlo břevno a odražený míč si již Kořínek sebral do své náruče.

Do druhého poločasu jsme prostřídali a hlavně chtěli zvýšit aktivitu z křídelních prostor hřiště, což se nám hned v úvodu dařilo a po vysunutí Gutheise se dostal do šance Lebl, ale místo nahrávky na volné spoluhráče volil střelu, kterou hostující brankář zlikvidoval. Měli jsme sice optickou převahu, ale soupeř byl stále nebezpečný. Po jednom z rychlých přechodů trefil tyč a dvakrát se zaskvěl svými zákroky Kořínek.

Blížila se poslední desetiminutovka, už jsme si připravovali varianty na přeskupení hráčů a přišla ztráta na polovině hřiště. Šenk nešťastně fauloval přičemž se navíc zranil v oblasti ramene a z nosítek uviděl druhou žlutou kartu. I o jednoho hráče míň jsme stále toužili po vyrovnání, ale hosté nás do žádné šance nepouštěli. Navíc již v nastaveném čase přišel brejk, centr z pravé strany a druhá branka v naší síti. V hlavičkovém souboji však AR1 postřehl faul na našeho hráče (Beneš), kterému nešťastně hostující hráč loktem rozsekl hlavu. Další ošetření už prováděl doktor ze záchranky, která přijela pro Šenka a tak odjížděli do nemocnice rovnou spolu.(přejeme oběma brzké uzdravení).

Nakonec však i v devíti jsme mohli alespoň vyrovnat, když Gutheis nádherně vysunul Lebla, který šel sám na branku, byl malinko zatažen bránícím hráčem a o míč bohužel svou nedůsledností přišel. Pískal se konec a my přišli jak o body, tak o další dva hráče. Určitě však v bojích o záchranu nic nevzdáme a budeme se rvát o body v každém ze zbylých utkání.
Další zápas odehrajeme v neděli od 17:00 na hřišti Zbraslavi.

Nejlepší hráči z pohledu SK Libuš:   1. Šenk;   2. Gutheis;   3. Beneš, Kořínek